...najkrajšia je antika

Diana. Rímska bohyňa lovu a mesiaca, ochrankyňa žien. Ako takmer všetkých bohov, aj Dianu Rimania prevzali z gréckych mýtov, bola obdobou gréckej Artemis. Jej rodičmi boli najvyšší boh Zeus (resp. Jupiter v Ríme) a titánka Léto, jej bratom-dvojčaťom bol Apolón. Dyana/Artemis bola iná ako väčšina antických bohov. V sídle bohov, na Olympe, sa zdržiavala len málo. Radšej trávila čas v lesoch v spoločnosti lesných nýmf a zvierat. Bola panenskou bohyňou, a nepoškvrnenosť vyžadovala aj od svojej družiny. Diana bola v antike považovaná za veľkú krásavicu. Jej krása bola ale iného druhu, ako zmyselná krása Afrodity, dôstojná krása Héry alebo vyzývavá krása Athény. Jej krása bola dievčenským pôvabom športovkyne, zosobnením gréckeho ideálu pevného, zdravého a ženského tela.

...len pre dámy :)Dyana je veľké fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 400 m2 je umiestnených množstvo posilňovacích strojov, činiek a predovšetkým aeróbnych trenažérov (bežecké pásy, stacionárne bicykle, veslárske trenažéry, steppery, eliptické trenažéry). Súčasťou fitka je aj fínska sauna (kapacita 9 ľudí), turbosolárium a kolegénové solárium, ktoré sú zdarma prístupné všetkým členkám. Dyana je výlučne dámske fitness, teda páni vstup povolený nemajú. Funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť Hektor fitnesscentrum na Átriových domkoch blok K, v čase 17-19.00 (pondelok-štvrtok) a uhradiť členský poplatok, za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 7.00 ráno do 22.00 večer.


cenníkštudentkyneštudentky
1 týždeň12 €14 €
2 týždne22 €25 €
1 mesiac30 €34 €
2 mesiace58 €64 €
3 mesiace81 €90 €
6 mesiacov150 €162 €
12 mesiacov240 €264 €


Prváčky na prvom stupni denného studia máju počas zimného semestra nárok na zľavu 50% zo študentskej ceny. Všetky členky majú neobmedzený vstup do Sauny (počas prevádzkovej doby sauny). Všetky členky majú neobmedzený vstup do Turbosolária a kolagénového solária (počas prevádzkovej doby solária). Všetky členky Dyany majú nárok na neobmedzený vstup do Hektora (v otváracích hodinách). Všetky členky Dyany majú nárok na zľavu na Funkčne tréningy.

galéria
kontaktBratislava, Mlynská dolina
Staré Grunty 36
841 04

Fitnesscentrum: Internát Ľ.Štúra, blok A, prízemie

K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť Hektor fitnesscentrum na Átriových domkoch, blok K v čase 17-19.00 (pondelok-štvrtok) a uhradiť členský poplatok.
Mobil: 0918 11 00 33 (Mirko)

Dyana ladyfit na Facebooku
E-mail: info@hektor.sk

SPOJE:
konečná liniek 31 a 39 (smer z mesta)
konečná linky 139 (smer z Karlovky)
Otvorené denne od 07.00 - 22.00