...byť lepší než včeraAk ťa nebavia monotónne pohyby v klasickom fitku a tvojím prvoradým cieľom je zdravie, vyšportovaná postava a príjemná únava, tak vyskúšaj Funkčný tréning. Je to intenzívna pohybová aktivita, zameraná na svalové skupiny, ktoré najčastejšie používaš v bežnom živote, s dôrazom na zaťaženie hlavných svalových skupín, ale aj spevnenie malých svalov a svalových úponov, ktoré sú pri klasickom posilnovaní často zanedbávané. Zároveň sa zlepšuje sila, rýchlosť, vytrvalosť a dochádza k formovaniu peknej vyšportovanej postavy. Tréningy prebiehajú v špecializovanej funkčnej zóne s množstvom náradia, ako medicinbaly, rebríky, železné bejzbolky, TRX, veľké činky, kettlebelly, laná, rôzne bedničky a podobne. V prípade, že chcete navštíviť niektorý funkčný tréning, je potrebné sa zahlásiť na konkrétny termín vo FB skupine Funkčné tréningy v Mlynskej doline.


cenníkčlenovia (dyana,hektor)nečlenovia
1 tréning4.50 €6 €
10 tréningov
(1 tréning free)
40.50 €54 €
15 tréningov
(2 tréningy free)
58.50 €78 €
20 tréningov
(3 tréningy free)
76.50 €102 €

harmonogram


pondelok utorok streda štvrtok piatok sobota nedeľa
17:45 Funkčná klasika s Mirom 18:15 Funkčná klasika s Mirom 18:15 Funkčná klasika s Mirom 18:15 Funkčná klasika s Mirom

popis tréningovfunkčný začiatok (70 min):

Tréning pre začiatočníkov, zameraný na nácvik základných cvikov, na posilnenie hlavných svalových partií a na kvalitný strečing. Intenzita je stredná, účelom tréningu je najmä začať a naučiť sa správne vykonávať jednotlivé pohyby, a popritom si fajn zacvičiť. Dĺžka kurzu je individuálna (podľa odporúčania inštruktora a podľa vlastných pocitov).

funkčná klasika (70 min):

Tréning pre mierne pokročilých až pokročilých. Je zameraný na celkové zosilnenie, na formovanie postavy, na zvýšenie výkonnosti a na predchádzanie zraneniam. Intenzita je vyššia, využíva sa váha vlastného tela, kettlebally, medicinbally, TRX pásy, drepy s veľkou činkou a množstvo ďalšieho náradia a rôznych cvikov.

funkčná kočka (70 min):

Tréning pre dievčatá. Je zameraný predovšetkým na formovanie problémových partií, ako nohy, zadok a brucho, na úpravu hmotnosti, a na celkové zosilnenie. Intenzita je stredná až vyššia, využíva sa váha vlastného tela, ako aj rôzne náradie a celé spektrum cvikov funkčného tréningu.”

galéria
kontaktBratislava, Mlynská dolina
Staré Grunty 36
841 04

Fitnesscentrum Hektor: Átriové domky, blok K, prízemie

0918 11 00 33 (Mirko)

Funkčné tréningy na Facebooku

E-mail: info@hektor.sk

SPOJE:
konečná liniek 31 a 39 (smer z mesta)
konečná linky 139 (smer z Karlovky)

Iné fitko?..


Hektor

Dyana