...najkrajšia je antika

Hektor. Najstarší syn trójskeho kráľa Priama a jeho manželky Hekaby, trójsky princ. Bol stelesnením všetkých vlastností, ktoré sa spájajú s mužom. Nadľudsky silný, mohutný a fyzicky krásny. Okrem toho ušľachtilý, čestný a milujúci manžel a otec. Ľudia ho volali Štít mesta Trója a verili, že pokiaľ Hektor žije, mesto je nedobytné.Keď jeho brat Paris uniesol spartskú kráľovnú Helenu a vyvolal vojnu, známu ako Trójska, Hektor –aj keď nesúhlasil s bratovým činom- bez váhania zdvihol meč na obranu rodného mesta. Pod jeho velením Trójania 9 rokov odolávali gréckej presile. V priebehu vojny vždy vyhľadával miesta najprudších bojov, a v súbojoch sa stretal s najväčšími gréckymi hrdinami, Ajaxom alebo Diomédom. Len jednému z Grékov, nepremožiteľnému Achileovi, sa vyhýbal (a ten sa vyhýbal Hektorovi). Keď však Hektor zabil Achileovho najlepšieho priateľa Patrokla, prežiť mohol len jeden z nich. Rozzúrený Achileus rozprášil Trójanov a zahnal ich za mestské hradby. Pred hradbami zostal stáť len jeden muž. Hektor. V súboji, ktorému sa prizerali všetci olympskí bohovia, Hektor nezraniteľnému Achileovi podľahol.

...železa máme dosťHektor je veľké dvojpodlažné fitnescentrum, nachádzajúce sa v internátnom komplexe v bratislavskej Mlynskej doline. Na ploche cca 700 m2 je umiestnené množstvo posilňovacích strojov, činiek a aeróbnych trenažérov (stacionárne bicykle, veslárske trenažéry). Hektor funguje na klubovom princípe, tzn. po uhradení členského poplatku za zvolené obdobie (týždeň, mesiac, rok) môžete navštevovať fitnescentrum ako často chcete (trebárs aj každý deň) a cvičiť môžete neobmedzene dlho. K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť Hektor fitnesscentrum na Átriových domkoch, blok K v čase 17-19.00 (pondelok-štvrtok) a uhradiť členský poplatok, za čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum. Fitko je otvorené denne, od 6.00 ráno do 23.00 večer.


cenníkštudentineštudenti
1 týždeň11 €12 €
2 týždne20 €22 €
1 mesiac28 €32 €
2 mesiace54 €62 €
3 mesiace78 €90 €
6 mesiacov138 €162 €
12 mesiacov199 €249 €


Prváci na prvom stupni denného štúdia majú počas zimného semestra nárok na zľavu 50% zo študentskej ceny, všetci členovia Hektora majú zľavu na Funkčné tréningy.

galéria
kontaktBratislava, Mlynská dolina
Staré Grunty 36
841 04

Fitnesscentrum: Átriové domky, blok K, prízemie

K získaniu statusu člena je potrebné navštíviť Hektor fitnesscentrum na Átriových domkoch, blok K v čase 17-19.00 (pondelok-štvrtok) a uhradiť členský poplatok, za
čo získate čipovú kartu, ktorá Vás počas zvoleného obdobia oprávňuje navštevovať fitnescentrum.
Mobil: 0918 11 00 33 (Mirko)
Hektor Fitnesscentrum na Facebooku
E-mail: info@hektor.sk

SPOJE:
konečná liniek 31 a 39 (smer z mesta)
konečná linky 139 (smer z Karlovky)
Otvorené denne od 07.00 - 23.00

Iné fitko?..


Dyana

Funkčné tréningy